Kingston | A400 | 240 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 500 MB/s | Write speed 350 MB/s
- TootjadKingston
- Mudel: SA400S37/240G
- Saadavus: 5
-
91€
Kingston | A400 | 240 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 500 MB/s | Write speed 350 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 7 mm |
| Gross height (mm) | 181 mm |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kirjutamise kiirus | 350 MB/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Net weight | 0.043 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5246 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | A400 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.00016471 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston a400 240 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata read speed 500 mbs write speed 350 mbs, sa400s37240g, kingston, ssd



